Jeśli jesteś człowiekiem biznesu, wiesz jak ważne jest, aby usługi i produkty Twojej firmy pozostawały na rynku i w rękach ludzi, którzy ich potrzebują. Jednak gdy jesteś małą firmą, staje się to większym wyzwaniem niż powinno być. Na szczęście istnieją firmy takie jak nasza, które mogą Ci w tym pomóc. Specjalizujemy się w dostarczaniu niedrogich profesjonalnych usług tłumaczeniowych bez poświęcania jakości. Usługi te mogą pomóc w dotarciu na nowe rynki, a nawet w podjęciu globalnej działalności firmy, jeśli jest to konieczne. Widzisz, powodem, dla którego oferujemy tak niskie ceny jest to, że udało nam się obniżyć koszty na każdym możliwym poziomie, dzięki czemu nigdy nie tracimy pieniędzy na naszej pracy. Nasz zespół tłumaczy pracuje w systemie zmianowym, dzięki czemu może zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby przez całą dobę. Dzięki temu nasi klienci nigdy nie muszą czekać dłużej niż to konieczne na dowolny rodzaj usługi tłumaczeniowej, której mogą potrzebować w danym momencie. Oznacza to również, że rzadko mamy bezczynnych tłumaczy, ponieważ większość z nich nie pracuje w pełnym wymiarze godzin, ale raczej w niepełnym wymiarze godzin, aby nie tracić czasu dla rodziny lub innych zobowiązań wynikających z ich pracy.

Dlaczego powinieneś zlecić nam swoje tłumaczenie?

My w Translations Global specjalizujemy się w tłumaczeniach międzynarodowych. Naszym celem jest pomoc ludziom w komunikacji i zrozumieniu się nawzajem w bardziej efektywny i efektowny sposób. W związku z tym pracujemy jako pośrednik między dwoma językami i staramy się nie stać się barierą między dwoma kulturami. Oferujemy również usługi tłumaczeniowe (o których także tutaj: https://tlumaczenia-pisemne.com.pl/profesjonalne-tlumaczenia-techniczne-z-jezyka-angielskiego-czy-warto/) dla innych rodzajów dokumentów, takich jak:

 • Dokumenty związane z wizami imigracyjnymi, edukacyjnymi i biznesowymi
 • Akty urodzenia i akty adopcji
 • Dekrety rozwodowe, sprawy o unieważnienie małżeństwa i inne dokumenty prawne
 • Dokumentacja medyczna, zdjęcia rentgenowskie i inne skany
 • Dokumenty pisane ręcznie i inne rodzaje tekstów.

Co zyskasz dzięki naszym usługom?

 • Zaoszczędzisz pieniądze na kosztach i czasie tłumaczenia.
 • Zyskasz bardziej profesjonalny wygląd i klimat swoich tłumaczeń.
 • Twoje tłumaczenie będzie brzmiało bardziej naturalnie i będzie bardziej czytelne.
 • Nasi tłumacze mają wieloletnie doświadczenie, więc otrzymają Państwo tylko najlepszą pracę.
 • Oferujemy 100% gwarancję satysfakcji, więc możesz być pewien swoich wyników.
 • Jesteśmy dostępni 24/7, więc możesz się z nami skontaktować, kiedy tylko nas potrzebujesz.

Ile będzie kosztowało zlecenie tłumaczenia na zewnątrz?

Nasze ceny zaczynają się od 25 dolarów za stronę, w zależności od rodzaju tłumaczonego dokumentu, złożoności tekstu i liczby stron. Na przykład, krótki list powinien kosztować Cię nie więcej niż 150 dolarów, podczas gdy dokument prawny lub praca naukowa może być znacznie droższa. Nie możemy podać stałej ceny za nasze usługi, ponieważ zależy ona od rodzaju tłumaczonego dokumentu, złożoności tekstu i liczby stron, które trzeba przetłumaczyć. Nasze ceny mogą być tak niskie jak 25 dolarów za stronę lub tak wysokie jak 10 000 dolarów. Ponadto, pobieramy opłaty za słowo, więc jeśli tłumaczą Państwo 1,000 słów, pobieramy 25 dolarów, podczas gdy tłumaczenie 1,500 słów będzie kosztować 50 dolarów i tak dalej.

Końcowe wskazówki dotyczące wyboru tłumacza

Możesz znaleźć tłumacza korzystając z bazy tłumaczy lub internetowego katalogu tłumaczy. Jednocześnie możesz również zapytać swoich kolegów lub inne osoby, które znasz, czy znają jakiegoś tłumacza. Jeśli jednak uważasz, że nie będziesz w stanie znaleźć kogoś wśród swoich przyjaciół i znajomych, lub jeśli chcesz zaoszczędzić trochę czasu, skorzystanie z bazy danych tłumaczy może pomóc Ci zaoszczędzić czas. Możesz również zrobić trochę badań na temat tłumacza, aby sprawdzić, czy istnieją jakieś recenzje lub referencje na jego temat. Możesz również poprosić tłumacza o dostarczenie kilku próbek ich pracy przed zatrudnieniem.

Jakie języki tłumaczymy?

Tłumaczymy dokumenty z całego świata, a szczególnie skupiamy się na najpopularniejszych językach: Angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, japoński, chiński, włoski, rosyjski, holenderski i szwedzki. Ale mamy również tłumaczy, którzy mogą tłumaczyć z wielu innych języków, w tym arabskiego, perskiego, urdu i wielu innych.